| | | |


Reference - články, zkušenosti

Pomoc pracovníků odboru v Hospici sv. Alžběty

V rámci firemního dobrovolnictví strávili pracovníci odboru veřejných zakázek jeden pracovní den pomocí brněnském Hospici svaté Alžběty, kde chystali zázemí pro charitativní běh. Více v newsletteru.

Účast na Vltava Run 2019 v týmu 100pa MUNI

Z iniciativy Masrtina Hadaše složili zaměstnanci MU společný tým, který se v rámci oslav sta let od založení univerzity zúčastnil jednoho z nejnáročnějších štafetových závodů u nás. Trasu dlouho 360 km zvládl tým 100pa MUNI v čase 32h 33m 56s. Výsledky zde.

Třetí místo v soutěži Fair Sourcing Awards 2018

Další ročník mezinárodní konference eBF opět s účastí MU v soutěži Fair Sourcing Awards (FSA). MU byla nominována za integraci nástroje s funkcionalitami a rozhraním e-katalogu uživatelskou formou e-shopu zasazenou do prostředí veřejného sektoru a tentokrát byla oceněna plaketou za 3. místo: http://fsawards.com/vysledky-2018

Ministerstvo ocenilo univerzitu za odpovědné zadávání veřejných zakázek

Ocenění za zavádění principů společensky odpovědného zadávání veřejných zakázek a za přínos k jeho rozvoji v České republice udělilo Ministerstvo práce a sociálních věcí a Ministerstvo práce a sociálních věcí dvěma institucím: Masarykově univerzitě a Krajskému úřadu Jihomoravského kraje. Více v newsletteru.

Z newsletteru SOVZ: Zúčastnili jsme se debaty o hodnocení nabídek (BVA)

Debatu zorganizoval v Bratislavě 7. 11. 2017 Úrad pre verejné obstarávanie SR ve spolupráci
se Zväzom stavebných podnikateľov Slovenska a Asociací pro rozvoj infrastruktury (ARI), za
podpory Úradu vlády SR. Více v newsletteru.

Páté místo v soutěži Fair Sourcing Awards 2017

Soutěží Fair Sourcing Awards (FSA) vyvrcholila mezinárodní konference o eSourcingu eBF. V kategorii Trend obsadila MU 5. místo ze 17 přihlášených: http://www.fsawards.com/vysledky-2017

Z newsletteru SOVZ: Příklad dobré praxe: Ekologicky šetrné řešení - tisk časopisu

Masarykova univerzita (MU) realizovala veřejnou zakázku na tisk časopisu s měsíční periodicitou. Při zadávání zakázky byl v kritériích hodnocení zohledněn důraz na ekologicky šetrná řešení. Více v newsletteru.

nahoru